O NAS

Największa hurtownia płyt meblowych
na terenie Kielc
i województwa świętokrzyskiego.


Na terenie zakładu znajdują się nowoczesne maszyny do formatowania płyt meblowych - piła panelowa oraz maszyna do oklejania krawędzi formatek. Dzięki urządzeniom sterowanym numerycznie wykonujemy bardzo precyzyjne usługi cięcia i okleinowania. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników. Dzięki temu na każdym etapie współpracy z klientem zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc.

Jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej ambitnym i nietypowym projektom.

 

Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży meblowej.

Obecnie jesteśmy najdynamiczniej rozwijającą się hurtownią płyt meblowych w województwie świętokrzyskim.


Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną produktów drewnopochodnych wykorzystywanych w branży meblarskiej i budowlanej. W naszej ofercie można znaleźć między innymi takie produkty jak: płyty wiórowe laminowane i surowe, płyty MDF, płyta akrylowe, płyty fornirowane, blaty kuchenne, pilśnie (HDF), fronty lakierowane, sklejki, płyty stolarskie, płyty OSB, MDF STOP FIRE, płyty surowe STOP FIRE, płyty antypoślizgowe – np. na podłogę do busów.

Nowoczesny park maszynowy znajdujący się na terenie naszego zakładu umożliwia precyzyjne cięcie, obróbkę i oklejanie płyt meblowych. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów i świadczonych usług, dlatego też w swojej ofercie mamy produkty znanych i cenionych producentów wyrobów drewnopochodnych min. SWISS KRONO, EGGER.

Zapraszamy do współpracy producentów mebli, stolarzy, firmy budowlane, odbiorców hurtowych.